| StefanutZ_1919 a întrebat:

Sall! Sora mea ar dori sa stie daca exista vreo crema pentru indepartarea alunitelor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu exista asa ceva, da alunitele sunt marfawinking

| LoL a răspuns:

Nu.Singura solutie este sa mearga la dermatolog.

| Cherry a răspuns:

NU! alunitele sunt atat de mici dar pot provoca infectii tat de grave cum ar fi Canceul de piele.bafta