| cristinaaa52 a întrebat:

De cateva zile afara bate vantul, este praf mereu, ba mai ploua un pic dupa iese soarele.Ieri am iesit pe afara cu 2 prietene de ale mele.Am stat pe bancuta am mancat seminte in fine.Aseara cand am ajuns acasa am si am clipit de cateva ori, am observat ca ma doare ochiul drept.Acum 6 luni am mai avut conjunctivita tot la dreptul.Credeti ca iar am?:-s mentionez ca este roshu dar atunci cand am avut conjunctivita era un fel de puroi pe langa ochi.Acum este doar rosu.Si ma doare.Incerc sa nici nu-l ating poate ii fac mai rau.Astept raspunsuri urgent. fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Poate ti a tras doar curent

| rZv995 a răspuns:

Du-te cat mai repede la doctor!

| Lavynyku a răspuns:

Poate fi din cauza prafului de afara. Daca nu folosesti nici un fel de picaturi, consulta de urgenta un medic. Nu te lasa asa, pot aparea complicatii. Du-te la medic. Bafta!

| maryusGosSu a răspuns:

Probabil sa te fi tras curentul.cine stie viziteaza un medic