| Trace1603 a întrebat:

Salu TPU, deci mi-a ieșit pe spate un fel de bubiță, este roșie și este asemănător coșului doar că în mijlocul acestei bubițe umflate este sînge, am spart-o și a curs doar sînge. Menționez că mă doare destul de tare la atingere, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

O fi vreun furuncul

| laurentiavl a răspuns:

Poate fi doar un simplu cos, insa te-as sfatui sa consulti totusi un doctor!