| ralucutsa_9367 a întrebat:

am o problema mi-a iesit ieri o bubita in barba(totdeauna imi iese cosuri in barba) si are mai multe bubite miki care au apa in ele.eu am spart una si iese apa.cu ce pot sa ma dau?(mentionez ca bubita aia nu e mare. e micuta)ajutati-masad. fundita+vot
Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Încearcă crema de gălbenele, e bună la orice. Baftă!

| andreigroza19 a răspuns:

Si eu am una la fel (doar ca in cioc) l-am spart si eu... Daca a curs apa poate fi si de la expunerea la soare.Normal dupa ce e sparta pielea ar trebui sa se regenereze automat.eu aveam asa ceva acu cativa ani pe corp. dupa o perioada s-a refacut piela

| ralucutsa_9367 explică:

Si cu ce sa ma dau? sa-mi treaca tu nu te-ai dat cu nimic?