| BlueButterfly97 a întrebat:

Saluare! Am niste pete albe pe incisivii centrali, foarte inestetice. Pot scapa de ele cu interventia stomatologului? A scapat cineva de ele?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Am si eu pete albe pe dinti dar nu a avut ce sa faca dentistul, o curatat bine si cam atat, cu timpul se mai duc asa a zis
Nu incerca sa cureti ca nu se duce si e posibil sa strici smaltul si dintele in final.

2 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Nu ai cum...

| zăGhost a răspuns:

Cred ca doar daca iti aplici fatete dentare.