| ygrec25 a întrebat:

Acum 4 saptamani m-am operat de apendicita. Duminica m-a durut rau burta in zona vezicii urinare.Iar acum ma doare foarte foarte putin si doar uneori in partea stanga si jos a burtii.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Addaa1998 a răspuns:

Cred ca ai viermisori
Du-te la un doctor! el stie tot

| Nutu2000 a răspuns:

Du-te la doctor. Nu sta si intreba vecinul si bunica, pentru ca nu te poti juca cu astea sau sa le tratezi pe baza a ce a auzit matusa odata, demult. "Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat."

| OfCs_Master_1998 a răspuns:

Cred ca ar trebui in cel mai scurt timp sa consulti un medicbig grin