| Modroganmatei a întrebat:

Salut, acum vreo 5 luni mi-am spart buza de jos, dar si pana acum inca mai e putin umflata si se vede foarte tare cand zambesc. Are cineva vreun sfat? Cum pot sa remediez? (Am incercat gheata si creme dar nu merge).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wowmentol2 a răspuns:

E posibil sa-ti ramana pe viata