| brabbit24 a întrebat:

Salut all, aceasta este cauza mea pe net http://www.causes.com/causes/560164-legal-marijuana-in-r omania as aprecia daca ati intra si voi in ea si ati trimite invitatii prietenilor. Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

Din pacate te lupti cu morile de vant. Legalize it; peace happy

1 răspuns:
| FireOfSerenity a răspuns:

Am trimis invitatii si am avut probleme la scoala din cauza asta.Degeaba le vorbesti la oameni de cat de utila ar putea fi planta asta pentru mediu, economie, medicina... ei te considera un dependent de droguri, un dusman al societatii in timp ce intentiile tale sunt nobile.Nu se merita sa lupti pentru astfel de oameni.