| DeuţuL a întrebat:

Salut,am fost azi la sala de sport pentru o partidă de fotbal cu băieţi şi mare pagubă ce-am făcut...mi-o dat un coechipier cu cotul în gură din greşeală şi mi-o spart buza, e puţin adânca, voiam să ştiu dacă-mi va rămâne semn sau nu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Daca e putin adanca nu se intampla nimic.

| Bogdan_Florin_1987 a răspuns:

Daca nu vei mai musca si tu din ea si te vei da cu glicerina sau albastru de metilen cu siguranta se va vindeca si nu iti va ramane semn, daca daca ai sa musti din ea ca te doare sau te jeneaza cu siguranta va ramane