| lucaconstantinwin a întrebat:

Salut, am mancat si eu ceva acu si am inghiti un fir de par de la mama, am citit pe net ca poti sa mori daca ajunge la plamani alte chestii, vreau si eu un raspuns concret:?)!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă l-ai inghițit e in stomac. Deci no-problem doar dacă nu digeri in plămâni.
Concret!

Răspuns utilizator avertizat
| carla73838 a răspuns:

Nu pățești nimic, îl elimini când mergi la baie, nu mai cauta pe internet ca toate sunt prea exagerate.