| Mihai0015 a întrebat:

Am niste vene rosii in coltul ochilor(spre partea cu nasul) si as vrea sa stiu daca picaturile Visine sunt bune pentru asa ceva.
Am stat cam mult pe calculator in ultima vreme...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zacase a răspuns:

Alea sunt din cauza oboselii, nu a stayului pe calculator...

| Vanytt a răspuns:

Incearca mai degraba un somn bun. Odihna poate rezolva multe probleme.

| Indllade a răspuns:

Venele rosii sunt din cauza oboselii sau statului pe calculator (ceea ce tu ai facut) eu nu ti-as recomanda picaturile de ochi...Mai rau iti faci cu ele! Ce ti-as recomanda e sa stai pe calculator mai multe de 1 ora pe zi, iar venele rosii vor disparea singure.
Accept fundite =)