| Macovei_Edy_2000 a întrebat:

Salut, am o întrebare legata de medicina muncii, se face cu cineva de la firma la care te angajezi sau o faci singur pe banii tai și un preț dacă știe cineva aprox. Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa aiba firma angajatoare contract cu un cabinet de medicina muncii si poti merge la acel cabinet sau cauti tu unul, de obicei se plateste de catre angajat, poti intreba la firma daca deconteaza ei, si costul, ar fi in jur de 150-200 lei pentru fisa "standard", in functie de domeniul pentru care faci fisa poate fi mai mult.