| mihaisr a întrebat:

Buna ziua!
Stie cineva unde se fac analize cat mai iefin pentru medicina muncii in sistemul alimentar? Nu am asigurare de sanatate, deci trebuie sa platesc totul la pret intreg.
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

In general preturile sunt standard. Poate difera de la clinica la alta dar cu o valoare infima.

http://alfamedical.ro/medicina-muncii/

Sanatate!

| mihaisr explică (pentru DraudeS):

Am rezolvat la http://www.aide-sante.ro
Sunt cei mai ieftini pe care i-am gasit. Pana la urma, ma interesa sa dau cat mai putini bai pe o parafa :-)

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Depinde de unde esti.cu 100 lei, rezolvi. fara intepaturi.pe NV.

| mihaisr explică:

Am uitat sa mentionez ca ma intereseaza sa fac analizele in Bucuresti, pentru angajare ca bucatar in strainatate.
Din cercetarea pe care am facut-o pana acum, cel mai ieftin am gasit in jur de 200 lei.