| NebunieLaSecunda a întrebat:

Salut.de ce imi iese pe fata ceva alb si daca frec fata iese si mai tare.asta e in zona nasului si in zona sprincenelor... ce e de facut? ca sa scap odata pentru totdeauna de albul ala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Sfaturi pentru asa ceva aici www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| NebunieLaSecunda explică:

Is baiat happy numai ca unu care are grija de el si de cum arata.Deci partea cu mancarea e mai greu ca eu mananc ca dracu.sunt zile cand nu mananc deloc iar alte zile cand bag in minte ca un sac fara fund...nu prea am timp si de aia. app Spuma de ras merge? trece pentru totdeauna daca fac o data asta? sau trebuie sa fac zilnic?

| NebunieLaSecunda explică:

Andreylaurentiu pot sa zic ca esti alt idiot disperat dupa ceva ce nai sa iei niciodata esti penibil mars la mata cu linkurile astea.

| NebunieLaSecunda explică:

Si unde ii gasesc pe astia? la ce magazine? sau spitale sau unde?

| Danbooo a răspuns:

Asa am si eu.Deci daca seamana cu matreata [desi nu e] trebuie sa te dai cu spuma de ras.Cauta si pe net, e adevarat, lasi spuma vreo 15 sec, freci utin si clatesti pe la nas, de asemenea si la sprancene.
Sper ca te'am ajutat :*