| kidy_1467 a întrebat:

Salut.Eu am 17 ani si doar 1.69 inaltime.as vrea sa stiu ce trebuie sa fac sa ma mai inalt potinparerea mea este ca sunt prea scun.
Apropo fac si sport dar nu fac baschet, volei, hanbal sau inot.
fac fotbal si m.am gandit ca si asta este o chestie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Eu fac de 2 ani baschet si m-am inaltat mult inainte sa incep aveam 1.45 acum am 1.53. POti sa joci in tmpul liber...am auzit ca poti sa te agati de o bara de scuturat covoare si sa stai colo ceva timp.nu stiu daca merge... sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| NoNameNeeded a răspuns:

Nu-ti face griji ca nu esti singurul cool
oricum mai cresti tu oh go on

| cLeriQue a răspuns:

Înot - asta e salvarea ta.