| David_3240 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva, am nevoie de un sfat urgent :
Daca stie cineva cum sa iti intaresti dintii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anaeli a răspuns:

Foloseste apa de gura cu propolis, conform instructiunilor de pe sticla. Se gaseste la farmaciile naturiste gen Plafar.

1 răspuns:
| AlxMro a răspuns:

Dinti sunt oase, nu se pot marii, daca ai de lapte, o sa-ti cada si o sa-ti creasca alti...