| CapcanaVerzuieCuBube a întrebat:

MI-A IESIT PE PENIS(PE PENIS NU PE PIELEA LUI)O BUBA PORTOCALIE si este inconjurata de o linie subtire rosie lipita de ea.Ma doare cand o ating si miroase foarte urat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mihaixxxx02 a răspuns:

Cu siguranta ai avut contact sexual neprotejat. vezi pe google imagini asemănătoare, o fi vreo boală venerică... mergi la doctor, nu lasă să se agraveze.

| CapcanaVerzuieCuBube explică:

De fapt acum e rosie, si ma ustura si mai tare. Ignorati chestia aia cu "linie lipita de ea"dar eram foarte speriat(era mai inflamata la baza si de aceea arata rosu si nu era toata portocalie.Are cineva idee ce e?