| Metin2Empire a întrebat:

'Salut.Pe mana stanga se vede vena de la incheietura in X.Adica o vena pare ca trece prin alta formand un X.Ok, pe mana stanga se vede bine vena dar pe dreapta e 0.La incheietura cel putin nu se vad vene dar se vad oasele cand ma incordez iar la stanga nu se vad decat venele.Cum sa fac sa am vene si pe dreapta si de ce am doar pe stanga? Ms.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| adeia a răspuns:

La mine pe mana stanga, intersectia lor creeaza un Y happy