| IlieTiti1 a întrebat:

Salut, peste cateva zile voi fi operat de hernie inghinala, sunt sanse sa mearga ceva prost in timpul operatiei pentru ca am stat destul de mult timp fara sa ma operez? Simt ca am un bob hernian acolo, si doctorul mi-a zis... si cat timp va trebuii sa stau fara sa fac efort? Si cum va fi dupa operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ceva va merge prost nu va fi din vina doctorului, pentru ca spui ca ai stat cam mult. Restul iti va spune medicul dupa ce te opereaza.