| HansCristian123 a întrebat:

Salut, peste cateva zile voi fi operat de hernie inghinala, sunt sanse sa mearga ceva prost in timpul operatiei? Eu am problema de ceva timp si am si dureri dar nu insuportabile, intre... si cum va fi dupa operatie, cat timp va trebui sa stau fara sa fac efort fizic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AliceaAlicea a răspuns:

Cel mai bine iti poate raspunde doctorul, nu cred ca este o idee buna sa cauti răspunsuri la întrebări asa importante pe TPU... poate cineva se plictisește si iti da un răspuns gresit, nu cred ca ai vrea sa ai complicatii după o operație. Cat despre mersul prost in timpul operației, în general putine sanse, ca totusi doctorii încearcă să facă o treaba o buna, cred ca depinde si unde te operezi, la clinicile private in general se face treaba mai buna...Baftă!