| forchan a întrebat:

Salut
Problema mea e ca in ultima perioada, tot la cateva zile, visez ca fac dragoste cu Florin Salam. Imi place muzica lui, dar nu ma simt atrasa in vreun fel de el, dar totusi de cel il visez?
Poate sa insemne asta ca urmeaza sa ma insor, din moment ce dansul canta la nunti? Oare un psiholog ce sfaturi mi-ar da?
Va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rain a răspuns:

4chan happy nice happy

6 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Daca vrei sa nu il mai visezi nu mai asculta muzica lui, e simplu raised eyebrows

| anad a răspuns:

Esti "atrasa", deci esti fata sau spui ca 'ma insor" si esti deci baiat? Nu inteleg, dar visul este doar vis si nu ar trebui sa te afecteze si sa-ti faci ganduri! Sigur ai ascultat ceva muzica, ai citit ceva despre el si ti-a ramas in subconstient numele si imaginea lui.

| LauraSpataru a răspuns:

:O
Esti barbat si visezi ca faci dragoste cu alt barbat?
Du-te repejor la psiholog! Fara urma de gluma.

| LauraSpataru a răspuns:

Well, sorry. Ai zis ca te insori, de aia am zis ca esti barbat.

| forchan explică:

Pai...nu sunt barbat

| Bubblee a răspuns:

Wow mai.nu e un visno talkinge un cosmar.ma rog nu cred ca ar mai trebuie s ate mai gandesti la chestia astawinking