| lol2 a întrebat:

sunt baiat am 15 ani, si ma masturbez o data la o saptamana, doua si mi-a aparut niste brobonite pe capu` penisului. Ce sa fac? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AleX199506 a răspuns:

Nu am auzit niciodata de asa cevalaughing... da si tu cu un unguent ceva si asteapta sa treaca!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Ai grija ca igiena sa fie riguroasa si mainile mereu curate! daca nu trece in cateva zile, va trebui sa mergi la medic!

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Nu e nimic grav mai toti au asa ceva o sa treaca... (stii cum se spune daca te fwti in picioare iti ies bube)

| zeulzamolxe666 a răspuns:

O faci f rar! trebuie in fiecare zi la rasaritul soarelui apoi o data la asfintit.si totdeauna sa stai cu fata la nord caci de la sud vin brobonitele. apropo, ce-s alea?