| ChiperAlexandru a întrebat:

Sunt elev in clasa a 12 si dupa ce termin vreau sa merg la Academia Fortelor Terestre de la SIbiu pentru a deveni ofiter. Intrebarea e urmatoarea, am o carie, pot trece vizita medicala, sau trebuie sa o rezolv inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa poti trece dar o sa-ti ceara sa o rezolvi, asa ca du-te si o rezolva inainte de vizita. Succes si numai bine!