| naomica2015 a întrebat:

Sunt noua insa m-am gandit sa va intreb:
Sunt la scoala si incepe sa ma doara capul... Ce fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jessicathiemann a răspuns:

Îi ceri dirigintelui scutire și pe baza problemelor de sănătate te scutești pe acea zi sau mergi la cabinetul scolii și ceri o pastila (de preferat nurofen).
Sau te sfătuiești cu părinții.pup

3 răspunsuri:
| Apac a răspuns:

E posibil să-ți scadă glicemia, mănâncă ceva dulce. Totuși, cel mai bine mergi la medic. Multă sănătate!

| JunioRDanny a răspuns:

Du-te la un medic de familie si cere-i sfaturi.

| Gusty89 a răspuns:

Zici ca ti au venit problemele si
GO Home and relax like a boss