| FnaticCosmin a întrebat:

Salut, tata are adenom de prostata si as vrea sa imi spuneti un spital bun din Iasi sau un cabinet privat si daca puteti si un pret informativ, multumesc. pe net nu prea am gasit cine stie ce.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Omule, nu sunt din Iasi, dar problema lui se rezolva foarte bine unde apartine, nu e nevoie de clinica privata. Dai la doctorul care il va opera ceva, daca chiar vrei sa te simti mai sigur.