| GeoGForce a întrebat:

Ajutati-ma! De cateva zile sunt bolnav iar mai nou nu mi simt gustul mâncării si cand respir simt un miros de muştar sau salam mucegăit, stiu e penibil dar am nevoie de ajutor Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal sa nu simti gustul mancarii cand esti racit, cand te vei face bine iti vor reveni si mirosul si gustul

| AndreyTPU a răspuns:

Salut! Cosulta medicul de familie cat mai urgent, se poate fi doar o mica problema sau una mare. Daca e mai grav, iti va da o trimitere la un medic specializat.O zi buna!

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Dar de ce nu te duci la doctor?

| Aiii3 a răspuns:

Cred ca mirosul acela e de la mucisori. laughing