| curiosul122 a întrebat:

Salut TPU, am 13 ani si de cateva zile am observat sub penis, in partea stanga, o bubita mica, cat un bob de mazare, nu ma doare, nu simt arsuri sau ceva, uneori doar simt senzatia de mancarime dar rar, de la ce poate fi? Arata aproape ca si o muscatura de tantar pe piele, e motiv de ingrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand spalarea integrala a pensiului cu apa calda si sapun, dimineata si seara.
Evita masturbarea 3-4 zile si observa daca mai ai bubita aceea.