| alexcoman34 a întrebat:

Salut, TPU, am o problema de sanatate si nu stiu ce sa fac :-s.
Problema este ca in spatele urechi stangi, am ceva ce seamana cu o biluta si mai jos tot pe partea stanga este mai umflat, siti ce ar putea fi? Eu cred ca m-a prins curentul sau ca sunt racit happy.Dvs. ce parere aveti?
P.S: ma doare foarte tare gatul cand il misc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SookiexD a răspuns:

Ai putea avea Oreon, Despre "biluta" aia nu stiu ce sa zic. Daca ti se mai umfla toata partea stanga clar ai oreon, poti merge la medicul de familie sa ii arati tongue Nu te omoara big grin

| Denis15 a răspuns:

Probabil e vreo galma, ar trebui sa mergi la medic, sfatul meu.