| stangaionut a întrebat:

Azi dimineata pe la ora 8 am simtit la bratul drept nu la cot ci pe partea cealalta acolo unde se afla vena dar nu fix pe vena am simtit ca ceva ma inteapa si cand ma uit era un gandac de bucatarie.intrebarea mea este pot sa patesc ceva daca m-a muscat acel gandac? ca mi-e c-am frica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CatGirls a răspuns:

Si mai esti in viata?