| anonim_4396 a întrebat:

beau foarte mult ceai de fructe de pădure laughing Adică azi am băut 1 litru aproximativ de ceai laughing).
E ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-ai transformat in englez

| doctorandus a răspuns:

Vezi ca ceaiurile chinezesti contin medicamente. Altfel, nu prea vad de ce ti-ar face rau.

| Hammurabi a răspuns:

E bun pentru sanatate. Nu ți se poate întâmpla nimic rău.
Ai grijă doar să ai permanent un wc în apropiere. laughing

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Ceaiul este apa cu ierburi. Nu are ce sa iti faca rau.

| tril a răspuns:

Daca e chiar din fructe si nu sintetic cu aroma de fructe, nu iti face rau.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu poti pati nimic ca nu e suc acidulat.