| alexandraroman a întrebat:

ce stiti despre http://www.produsenaturistebio.ro? Vreau sa-mi cumpar niste tratamente si produse naturiste de acolo, dar nu stiu nimic despre ei. Multumesc, Fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU e mare lucru de ştiut!

Chiar dacă "firma" respectivă are sediul într-un apartament/garsonieră, pe tine NU te interesează acest aspect.

Din moment ce plata o faci DOAR în momentul în care primeşti coletul prin curier rapid, NU ai NIMIC de pierdut!

În momentul primirii, DESCHIZI coletul şi VERIFICI conţinutul - să fie IDENTIC cu ce ai comandat!
În cazul în care totul e ok, atunci ACHIŢI contravaloarea produselor.
În cazul în care marfa NU corespunde, atunci REFUZI primirea coletului şi-l returnezi înapoi către expeditor!

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.produsenaturistebio.ro/livrare.html

Deci, tu NU ai nimic de pierdut; în schimb, dacă firma nu este serioasă, atunci are de pierdut deoarece NU vinde şi mai şi plăteşte taxe de curier AIUREA!

Poţi cumpăra/comanda LINIŞTITĂ tot ce doreşti!

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Dango a răspuns:

Va recomand sa incercati platforma https://alimentaris.eu