| Mosescu_Armand_1995 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama daca un filtru de masca de gaze expirat este toxic cand port masca(cum imi dau seama ca contine azbest sau cromiu ) masca e din 74
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Iti poti da seama ca filtrul nu mai e bun dupa 42 de ani.