| Polinco a întrebat:

Laptele ZUZU cu Cacao, este toxic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Majoritatea laptelui, daca nu tot, este nociv pentru sanatate.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2sal0LU

| Andreei555555 a răspuns:

Da este toxic, ia si tu niste lapte praf si pudra de cacao, amestecale si fă-ţil acasă cu apă caldă, ăia bagă tot felul de prostii in el.

| Adry05 a răspuns:

Toxic nu e, ca e aliment, dar nu-i nici vreo chestie sanatoasa. Mai bine iei tu lapte si pudra de cacao si-ti faci.