| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu urmatoarea intrebare? De ce fetele stau jos cand isi fac nevoile mici? De ce nu stau ca si noi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pentru ca au o anatomie a organelor genoto-urinare complet diferita de cea a barbatilor. Sau pe scurt (intelesul tutuoror), pentru ca barbatii au penis cu ajutorul caruia pot sa directioneze jetul de urina unde vor. Fetele nu pot sa faca lucrul asta si de aceea nu pot sa urineze din picioare, pentru ca ar urina pe picioare.

| minrest a răspuns:

Banuiesc ca nu s-a gandit inca nici una la solutia asta. Dar si cand o vor descoperi! Chiar ai putea sa ii spui unei fete pe care o cunosti mai bine sa faca asta, ti-ar fi recunoscatoare (cred).

| Justme111 a răspuns:

Pentru ca noi n-avem pla laughing ne-am uda picioarele laughing))) lol