| anonim_4396 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu o adresa de ymail a unui dermatoloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Uite adresa de e-mail a unor dermatologi: office@myderm.ro.

| Storm1X a răspuns:

Cred ca google-ul este destul de mare sa te invete macar ca se scrie email si nu ymail + cred ca ai vrut sa zici dermatolog nu dermatoloc laughing) bine ca nu ai zis dobidoc laughing