| Bluegreyeyes a întrebat:

Mi-a intarziat ciclul cateva zile, e posibil sa fie cauzat si de relatii? (sex) Are vreo legatura? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Dacă ai făcut sex neprotejat!

| mona a răspuns:

Daca nu te-ai protejat normal ca poate fi si asta cauza, fa un test de sarcina

| Oana65 a răspuns:

Daca a fost neprotejat!

| byanca80 a răspuns:

Ciclu iti poate intarzia si de la o raceala am o colega care a intarziato si o saptamana si credea ca era insarcinata