| anonim_4396 a întrebat:

recent am incercat o dieta cu apa si otet de mere, la o cana de apa amestecam si 2 linguri de otet, si astazi am observat ca am scaun cu mucoasa, fara sange, tin sa mentionez ca nici nu prea am mancat foarte mult, este vreo problema sau dincate am citit eu este doar o toxiinfectie alimentara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai tine dieta, o persoana e perfecta asa cum e. Nu te lua dupa altii ca esti prea gras/a sau prea slab/a ramai asa cum esti eu cred ca esti perfect/a. Du-te mai bine la un medic. Bafta.

| Covrigel07 a răspuns:

Este foarte posibil sa fie o toxiinfectie alimentara. Cred ca este si din cauza ca nu ai mancat, dar cred ca cel mai bine ar fi sa vizitezi un doctor. Succes happy