| iONN1995 a întrebat:

Sunt disperat, de ceva timp mi-au esit ca niste cosuri pe penis ca niste besici...nu pe cap.ce pe pelea lui ( intr-o parte lateral 3 si in alta parte 1, mi se pare ca si pe testicule a fost ceva de genu.dar au disparut..am citi ca mai multi barbati au asta si nu-i nimic strasnic) ..nustiu ce poate fi, ma tem sa nu fie o infectie sau ceva de genu..Doamne fereste mai bine..Varog raspundeti cei care stiti ce poate fi? Daca imi ziceti sa plec la ginecolog..nu pot sa fac asta ..relatii sexuale cu o fata u am avut..deci sunt vergin..ms anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu le descrii absolut deloc, asa ca este greu de zis ce ai. Pot fi pete Fordyce si atunci sunt normale. Poate fi o infectie si atunci ar trebui sa te vada medicul de familie sau un dermatolog. La ginecolog merg numai femeile (asa cum ii arata numele), nu ai nici un motiv sa mergi si tu.

| darrio2007 a răspuns:

Lasa-le asa.Nu le scormoni.Vor dispare de la sine.

| Faruece a răspuns:

Nu e nimic grav, multi o au, dar totusi daca esti intr-adevar ingrijorat ar trebui sa vezi un medic, doar se uita si iti spune imediat, mult noroc!