| sherlock621074 a întrebat:

voua cate fire de par va cad dandu-va de un anumit numar de ori cu mana in par la radacina firelor? Mie a inceput sa imi cada intre 10-15 fire la 15 miscari si ma cam ingrijoreaza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ynexistenta a răspuns:

Poti sa te uiti printre produsele astea, poate tb sa-ti schimbi samponul sau sa faci un tratament https://l.profitshare.ro/l/6788794