| collapse2001 a întrebat:

Un site unde pot vorbi cu un psihiatru? Sau macar cu cineva care se pricepe in acest domeniu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Forumul romedic
Sfatul medicului(comunitatea de intrebari si raspunsuri)
Terapeuti.ro
Topexperti.ro
Dar cel mai bine ceri trimitere si mergi.la un consult psihiatric fata in fata.
Sanatate!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune ce te frământă - nu știi ce de specialiși sunt aici pe metru pătrat!

| doctorandus a răspuns:

Psihiatrii nu pun diagnostice prin internet. Mergi la medicul de familie si cere trimitere.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Intra pe sftaulmedicului.ro.

| LexaEAG a răspuns:

Cred ca ai nevoie de psiholog,nu de psihiatru,fiindca nu o sa gasesti nicaieri,niciun psihiatru,pe niciun site,fiindca psihiatrii se ocupa cu tratarea deficientelor mintale,si chestia asta nu se poate face decat fata in fata,nu pe net, dar daca ai nevoie sa vorbesti cu un psiholog sunt,, n" site-uri, unele gratuite, iar altele contra-cost.