| dd0ss a întrebat:

Salut, unde pot sa gasesc "Revada 600"? Am tot cautat si nu mai gasesc pe nicaieri, apreciez enorm daca ma puteti ajuta cu un site de unde pot da comanda sau o farmacie unde se gaseste. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Pikasso a răspuns:

Salut! Cele de 500 si 600 sau mai mici lipsesc de pe piata de la producator, in schimb poti sa iei detralex de 1000 (daca ti da fara reteta) si eventual il rupi in jumatate.