| 8mircea3 a întrebat:

Salutare; am miopie forte -9,-10,am inteles ca se poate scapa prin operatie cu laser,v as ruga daca stiti vreo clinica sau vreun doctor sa mi recomnadati, Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AmyPuffhuRozCatifelat a răspuns:

Bunahappy Eu iti sugerez sa mergi in Germania sau Ungariahappy sau chiar in Angliahappy acolo face cele mai bune operatii happy pentru ca aici in Romania doar pe spaga si daca iti face o operatie ti-o face la vrajeala happy am vazut multe cazuri de infectare la noi, si in Romania e ok dar iti spun sa intrebi pe prietenii tai care au facut astfel de operatie nu te baza pe toate informatile.Baftabig grin Dar daca porti ochelari timp de 2-4 ani iti va creste si va ajunge 0 happy adica (normala)happySi o prietena de-a mea a avut - si acum nu are doar decat normalhappy dar daca este cineva cu miopie + nu mai scade si nu se mai vindecabig grinBafta