| DAVIDEmarcu a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare... daca am fost operat de L.I.A ( refacerea ligamentului incrucisat anterior...) mai pot da la academia militara? Va rog, vreau un raspuns sincer si direct.

Răspuns Câştigător
| debarasator63 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci o consultatie la Spitalul Militar Central, la chirugie. Acolo la spui cum stai si intrebi daca esti apt medical. Este bine sa faci asta acum, sa nu te trezesti ca te resping la examenul medical sau, dimpotriva, sa renunti iar tu sa fi apt medical.

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

In teorie EXISTA O RELATIE CONFIDENTIALA PACIENT DOCTOR
asa ca daca TU NU TE DUCI CU DOSARUL MEDICAL SI LE SPUI LOR CE RAHAT AI MANCAT INAINTE de a da la academia militara, atunci ei nu au de unde sa stie
IAR DACA IEI TESTELE FIZICE, atunci chiar nu vad de ce nu te-ar pimi
insa fii destept SI TINE-TI GURA!
iar daca dosarul tau ajunge la academia militara, ATUNCI FII DESTEPT SI DA IN JUDECATA DOCTORI, SPITAL, ACADEMIA MILITARA, ETC. si apoi agitate in draci cu presa, cum ca, confidentialitatea doctor pacient in rrominica e un rahat nenorocit, asa, ca restul!

nu ca vacile alea imbecile care au avut un copil sfasiat de caini salbaticiti, dar nu au dat rrominica in judecata, PANA IN PANZELE ALBE SI SA IA ZECI DE MILIOANE DE EURO DESPAGUBIRI!
de ce sunt asa de revoltat, pentru putin, FOARTE PUTIN:
DACA AIA AR FI DAT IN JUDECATA RROMINICA, ATUNCI POATE LUCRURILE S-AR MISCA IN TARA ASTA, MACAR PUTIN, MACAR CA, HOTII RAMAN FARA BANI DE FURAT!

| Maria3458 a răspuns:

Buna intreaba si tu pe cineva care stie

| Andrei_Motataeanu_1988 a răspuns:

In baremul medical se spune ca daca ai facut o operatie de ligamente încrucișate esti inapt