| Winners10 a întrebat:

Salutare. Mi-a iesit la picior intre degete niste basici. Nu stiu ce sa zic ca este. Stau incaltat cam 8-9 ore pe zi in bocanci. Ieri era mai putin, azi a avansat. Cu ce as putea sa imi dau sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| smhfg a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si kie cand eram mai mic stai linistit, trebuie sa iti dai cu nizte pudra si stai cateva zile acasa linistit fara sosete si fara papuci bocanci etc

| Winners10 explică (pentru smhfg):

Chiar nu am cum sa stau fara... nu e dupa mine?

| Felys a răspuns:

Nidoflor,e foarte bun pentru asa ceva

| Winners10 explică (pentru Felys):

Mersi. O sa incerc

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Alcoolatura de Tuia este un extract din arborele Tuia si este un medicament naturist foarte bun pentru orice boala de piele.Se găsește la magazinele naturiste si se folosește conform prospectului.

| Sonia822 a răspuns:

Ulei esential de ti tree + ulei estential lavanda- FARES