| Panda321 a întrebat:

Am o problema cu pielea de cateva saptamani la inceput am ignorat crezând ca o sa treacă. imi apare un fel de băşici apoi se sparg apar mancarimi locul face coasa se măreşte putin de abia trece si imi raman pete pe piele. au aparut prima oara pe sub burta si pe burta doar una acum am cateva pe un picior si am descoperit altele in seara asta la subrat. are cineva idee ce ar putea fi si cu ce s ar trata? Va rog mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ruxandracollo a răspuns:

Varicela. Say bojar