| GheniusV a întrebat:

Am o problema, degetele mele sunt umflate in partea dreapta si stanga, nu e nici o infectie nimia, e de la unghii, nu stiu ce naiba sa fac., oare de ce sunt asa? uitati niste unghii normale : http://img856.imageshack.us/img856/6955/029hcv.jpg, la mine partea stanga si dreapta sunt umflate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 현주 a răspuns:

Mergi la medic urgent. Poate sa fie ceva grav.Noi,cei de pe TPU nu te putem ajuta cu nimic in legatura cu asta.Doar medicii vor stii ce ai.In orice caz, nu pierde timpul pe internet cautand solutii, gaseste-le in cabinet!

1 răspuns:
| PiticaLuii008 a răspuns:

Poate ducii lipsă de calciu. Altceva nuştiu ce să zic. Dar ar trebui să mergii la doctor. Sper să nu fie ceva grav :*
Cuplăcere!