| 12345 a întrebat:

se poate vindeca obezitatea prin produse homeopate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lost.in.rain a răspuns:

Da... dar pe langa asta trebuie si vointa. rezultatele sunt vizibile abia dupa 3-4 luni.
succes!

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ajuta, spre exemplu, in a-ti inlatura senzatia permanenta de foame, sau pofta de dulciuri. Dar nu face minuni. Fara dieta alimentara nu poti slabi. Iti spun asta pentru ca am incercat si am reusit, dar imediat ce am inceput sa mananc. obisnuit am pus la loc ce slabisem.

| mariazet45 a răspuns:

Nu cred, dar daca descoperi vreun produs sa-mi zici si mie.

| mariusres a răspuns:

nici vorba. produsele homeopate is zahar curat. trebuie sa fii idiot sa crezi ca te poate vindeca asa ceva. daca vrei sa slabesti fa sport!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara o dieta sanatoasa care sa nu te infometeze, ci sa dea organismului cele necesare si, fara MISCARE (mers pe jos 30 minute macar/zi) nu face nimic nici homeopatia