| love_2286 a întrebat:

Simt o durere sub sanul stang, o durere puternica cand respir ca un fel de intepatura si atunci cand ma misc ma tine in jur de cateva minute durerea si imi trece dupa.este a4a oara cand patesc asa la interval de vreo saptamana.care credeti ca este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Bunahappy.eu patesc asta mai mereu. aproape in fiecarea zi.cand am fost la doctor mi-a spus ca patesc asta din cauza cresterii sanilor! asa ca nu te ingrijorahappyne va trecekiss. sperstraight facelaughing