| Blue Eyes a întrebat:

Stie cineva ceva exercitii pentru ca sanii sa fie mai fermi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Da stiu eu unu foarte foarte bun happy eu stau peste tine cu pe*isul intre sanii si tu ii misti usor happy dar gata cu proba orala trecem la teoretica laughing poate reluam si oralu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitii foarte bune pentru sani sunt flotarile.In cazul in care nu le poti face normal, cu picioarele intinse, opteaza pentru varianta cu picioarele indoite a acestora: http://www.youtube.com/watch?v=MQbpzrXx67c. Incepe cu 15-20/zi si avanseaza pe parcurs la 40/zi(pot fi si mai multe, daca vrei, dar nu e neaparat nevoie). Daca le poti face cu picioarele intinse, icepe tot cu cu 15-20 si avanseaza pe parcurs la 30-40(30 sunt suficiente, intrucat cu picioarele intinse, flotarile necesita mai multa forta). Flotarile nu vor influenta sub nici-o forma cresterea sanilor, ci ii va ajuta sa se mentina frumosi.Succes.

| man_4700 a răspuns:

A lot of loving exercises...