Întrebare recomandată | Pitic a întrebat:

Stie cineva o clinica in Craiova unde se poate realiza marirea de sani( silicoane)? Si ce pret ar avea o astfel de operatie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In Brasov, clinica Medlife face asa ceva. Vad ca are reprezentanta si la Craiova.
https://www.medlife.ro/uploads/parteneri_medicali_medlife.pdf
Pretul...nu-l stiu.
Observ acum o oferta pe net a dr. Marek Valcu (cel care a facut la Protv operatiile), cu 2499 Euro! Dar se pare ca normal este cam 3000 Euro!
Pe un forum am vazut ca este recomandat dr.Andrei Marin din Cluj.
http://forum.romedic.ro/prod/Implant_silicon_sani_04061.html

| AnnonnyMa a răspuns:

Pentru ce iti trebuie operatie? nu poti lua pastile pentru marire?

| 90AnnaLove89 a răspuns:

Eu in locul tau nu m-as pune silicoane

| CannbalCorpse a răspuns:

In Brasov, clinica Medlife
preţ 3000 Euro
Sper că te.am ajutat! O seară bună!

| Cristina8145 a răspuns:

Hit-Med Srl, Policlinica Fratii Buzesti Srl, Sanex Sa